Виїздити в США відтепер стало легше зі Львова

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 17:40

США - місце, де все інакше. Там живуть щасливо, легше працевлаштуватись та заробити великі гроші, так це чи ні, але така ілюзія побутує на українських теренах. Як там насправді, можливо дізнатися тільки відвідавши цю країну. Проте точно є те, що там розташовані компанії зі світовим ім’ям та великий розумовий потенціал.

Для виїзду в США Львів, в уособленні туристичних компаній, пропонує свою допомогу у відкритті візи. Причин звернутися за допомогою до спеціальної компанії багато, зазвичай вони пов’язані зі складністю отримати дозвіл на в’їзд, особливо це стосується постійного проживання.

Якщо ж ви летите в США відпочити чи відвідати бізнес-зустріч, то для отримання туристичної чи бізнес візи, відповідно, необхідно надати пакет документів та довести, що ви не є потенціальним емігрантом ( маєте вагомі причини залишитися на рідній землі). Це найпростіший спосіб отримання візи, але без сторонньої допомоги, ви легко отримаєте відмову.

Звичайно, ви можете виграти в лотереї Грін-карту або ж брати участь у молодіжних програмах типу Work and Travel або Camp America, взяти шлюб з громадянином США або народити дитину там, іммігрувати через інвестиції чи задля возз’єднання з родиною. Та США надзвичайно пильна навіть і у цих випадках.

Тому, якщо ви серйозно вирішили іммігрувати в США та здійснити там свою мрію, пам’ятайте, що все дуже серйозно і від незначних, на перший погляд, деталей залежить ваше  майбутнє. Якісна допомога – ключ вашого успіху.