Україна і світ
Співпраця з Аргентиною PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 12:48

Українські міста завжди намагаються співпрацювати з іншими містами в світі. завжди хочеться, щоб хтось підтримував фінансово, а також ділився досвідом. Нещодавно меморандум про наміри встановити партнерську співпрацю було підписано між Тернополем та аргентинським містом Апостоліс. Тепер вони зможуть співпрацювати, допомагати одне одному. Така співпраця буде плідною, можна буде побачити багато результатів, тож чекаємо на них.

В Аргентині нещодавно відзначали день української культури, адже там проживають багато українців та тернопільців зокрема. Вони представляли аргентинцям українську культуру, традиції, звичаї. Тож тепер у підписаному меморандумі зазначають, що місто буде допомагати Тернополю в економіці ат туризмі. Також запросили всіх українців, що проживають в Аргентині, приїхати на День міста до Тернополя. Це було б дуже приємно.

 
Допомога з Америки PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:32

Україна ще на етапі розвитку. Ми маємо багато зручностей та нових технологій, проте час від часу також потрібна допомога. Тому люди з розвинених країн приїздять на допомогу, щоб покращити те, що є в нас.

Волонтери Корпусу Миру вже давно працюють у Тернополі. Здебільшого, в освітньому напрямку – мають лекції в університетах. А нещодавно в місто завітала американка, яка збирається допомагати розвивати територіальні громади. Окрім співпраці по громадам, Мері Фасано будуть залучати й до розвитку самого міста. Вона запевняє, що зможе в багатьох речах допомогти місту, адже має новий інший погляд на все, бачила, як все відбувається в світі. Тож зможе багато чого корисного принести в Тернопіль.

 
В Угорщину з Тернополя PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:30

Тернопіль знаходиться досить недалеко від Угорщини. І туди часто їдуть по бізнесу, на екскурсії. Досить популярно стало особливо останнім часом їхати сюди. Також багато тернополян вчаться та працюють в Угорщині. Проте є певні незручності, які потрібно вирішити. Саме для цього з офіційним візитом відвідав Тернопіль Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайло.

Як він розповідає: сьогодні тернополяни обслуговуються у посольстві Угорщини у Києві, через що виникають певні незручності. Звичайно, буде краще і швидше, коли обслуговувати Тернопіль буде посольство Угорщини в Ужгороді. Так і людям буде комфортніше, і Угорщина зможе приймати більше туристів, адже багато не їдуть саме через такі незручності, бо поїхати в столицю також коштує грошей. «Також, сподіваємося, що з допомогою посольства зможемо налагодити співпрацю з потенційними містами-партнерами в Угорщині і надіємося на проведення спільних культурних та освітніх подій», - розповідає консул.

 
"Полювання" за польськими номерами PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:42

За нерозмитнені автомобілі з іноземною реєстрацією всерйоз візьмуться правоохоронці разом з митниками, – про це заявив начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в області Володимир Зигрій.

 
Американські синоптики про Тернопільську погоду PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 17:17

Американські дослідники озвучили свою теорію на рахунок погоди в західній Україні з епіцентром в Тернополі. Над Арктикою завжди кружляв циклон з холодним повітрям. Проте через глобальне потепління повітря там стало значно теплішим та циклон почав змінювати напрямок свого руху. Через це на Україну спускається справжній Арктичний циклон, це пояснює, чому випало за декілька днів більше снігу, ніж місячна норма. Найнеприємніше те, що сніговий вир дуже непередбачуваний. Синоптики підтверджують, що цей вир може спричинити дуже холодну погоду та опади навіть в теплі пори року.

Через 30-40 днів синоптики України, Європи та Америки прогнозують погіршення теперішнього стану. Є загроза великої повені та екстримально низьких температур. Тож у західної України є місяць, щоб підготуватись до лютої зими.