Американські синоптики про Тернопільську погоду

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 17:17

Американські дослідники озвучили свою теорію на рахунок погоди в західній Україні з епіцентром в Тернополі. Над Арктикою завжди кружляв циклон з холодним повітрям. Проте через глобальне потепління повітря там стало значно теплішим та циклон почав змінювати напрямок свого руху. Через це на Україну спускається справжній Арктичний циклон, це пояснює, чому випало за декілька днів більше снігу, ніж місячна норма. Найнеприємніше те, що сніговий вир дуже непередбачуваний. Синоптики підтверджують, що цей вир може спричинити дуже холодну погоду та опади навіть в теплі пори року.

Через 30-40 днів синоптики України, Європи та Америки прогнозують погіршення теперішнього стану. Є загроза великої повені та екстримально низьких температур. Тож у західної України є місяць, щоб підготуватись до лютої зими.

Така ситуація створює карантини в школах, переповнення в лікарнях з простудами, затори на дорогах та неприємності в цілому. Тому варто тепло одягатись, та в більш холодні дні старатись не виходити з приміщень, особливо надовго. Варто пити багато рідини та чаїв, а також берегтись від ожеледиці. Також тримайтесь подалі від крижаних списів, що звисають з дахів.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити