В Угорщину з Тернополя

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:30

Тернопіль знаходиться досить недалеко від Угорщини. І туди часто їдуть по бізнесу, на екскурсії. Досить популярно стало особливо останнім часом їхати сюди. Також багато тернополян вчаться та працюють в Угорщині. Проте є певні незручності, які потрібно вирішити. Саме для цього з офіційним візитом відвідав Тернопіль Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайло.

Як він розповідає: сьогодні тернополяни обслуговуються у посольстві Угорщини у Києві, через що виникають певні незручності. Звичайно, буде краще і швидше, коли обслуговувати Тернопіль буде посольство Угорщини в Ужгороді. Так і людям буде комфортніше, і Угорщина зможе приймати більше туристів, адже багато не їдуть саме через такі незручності, бо поїхати в столицю також коштує грошей. «Також, сподіваємося, що з допомогою посольства зможемо налагодити співпрацю з потенційними містами-партнерами в Угорщині і надіємося на проведення спільних культурних та освітніх подій», - розповідає консул.

Тернополянам сподобалась така ідея, тому всі з нетерпінням чекають, коли можна буде не їхати в Київ. Тепер вони зможуть подорожувати та дивитись на визначні місця сусідньої країни, яка чарує красою.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити