Допомога з Америки

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:32

Україна ще на етапі розвитку. Ми маємо багато зручностей та нових технологій, проте час від часу також потрібна допомога. Тому люди з розвинених країн приїздять на допомогу, щоб покращити те, що є в нас.

Волонтери Корпусу Миру вже давно працюють у Тернополі. Здебільшого, в освітньому напрямку – мають лекції в університетах. А нещодавно в місто завітала американка, яка збирається допомагати розвивати територіальні громади. Окрім співпраці по громадам, Мері Фасано будуть залучати й до розвитку самого міста. Вона запевняє, що зможе в багатьох речах допомогти місту, адже має новий інший погляд на все, бачила, як все відбувається в світі. Тож зможе багато чого корисного принести в Тернопіль.

Скоро волонтерка повернеться до Америки, де проаналізує ситуацію, складе план дій, а з червня повернеться і повноцінно розпочне свою діяльність. Працювати буде стільки, скільки буде потрібно. Але обіцяє, що місто зміниться. Все повинно стати кращим, новішим. Також багато людей та компаній вже планують зустрітись з жінкою та попросити її допомоги саме в їх справі, тому що її погляд важливий для багатьох. Сподіваємось, що все буде дійсно гарно та продумано. Все, до чого прикладе руку Мері, повинно бути ідеальним.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити