Співпраця з Аргентиною

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 12:48

Українські міста завжди намагаються співпрацювати з іншими містами в світі. завжди хочеться, щоб хтось підтримував фінансово, а також ділився досвідом. Нещодавно меморандум про наміри встановити партнерську співпрацю було підписано між Тернополем та аргентинським містом Апостоліс. Тепер вони зможуть співпрацювати, допомагати одне одному. Така співпраця буде плідною, можна буде побачити багато результатів, тож чекаємо на них.

В Аргентині нещодавно відзначали день української культури, адже там проживають багато українців та тернопільців зокрема. Вони представляли аргентинцям українську культуру, традиції, звичаї. Тож тепер у підписаному меморандумі зазначають, що місто буде допомагати Тернополю в економіці ат туризмі. Також запросили всіх українців, що проживають в Аргентині, приїхати на День міста до Тернополя. Це було б дуже приємно.

Така співпраця дозволить Тернополю дізнатись щось нове, отримати інформацію та досвід, навчитись майстерності приймати туристів та розвитку міста. Українським містам цього не вистачає. Якщо буде тісна співпраця, то можливо, за прикладом розвинених країн ми зможемо побудувати хорошу країну, в якій людям буде комфортно жити.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити